51’incisi düzenlenen Istanbul Jewelry Show’da, Nadir Metal Rafineri ’den tarihe dokunuş!

Mücevher sektörünün bölgedeki en önemli fuarı olan İstanbul Jewelry Show, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluştu.
İstanbul Jewelry Show’da yerini alan Nadir Metal Rafineri, pandemi nedeniyle verilen aradan sonra, hem katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin ilgisi hem de yeniden sektörün bir arada olmasından memnuniyet duydu. Fuarda, 1250’nin üzerinde yerli ve yabancı firma ve markası yer alırken, ziyaretçilerin yoğunluğu tüm katılımcıları memnun etti.

Nadir’den tarihe dokunuş!

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmiş Göbeklitepe, yaklaşık 12 bin yıllık geçmişiyle insanlık tarihini değiştirmiş, şaşırtıcı anıtsal mimarisiyle “tarihin sıfır noktası” olarak hafızalara kazınmıştır. Çok sayıda yabancı katılımcısı ve ziyaretçisi olan bu fuar için tamamı altından minyatürünü yaprak sergileyen Nadir Metal Rafineri, bu eseriyle büyük beğeni topladı. Ayrıca 30 Ağustos’un 100’üncü yılı nedeniyle üretilen özel tasarımlı 1 ounce gümüş koleksiyon ürününü de fuarda misafirlerine tanıtma fırsatı bulan Nadir, yoğun geçen bir fuarı başarıyla tamamladı.