Genel Müdür Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir faaliyet gösterdiğimiz kıymetli maden sektöründe, alanında uzman insan gücümüz ile ülkemize ve iş ortaklarımıza geçmişte olduğu gibi gelecekte de değer katmanın ağır sorumluluğunu taşımaktayız.

Uluslararası pazarda daha büyük başarılara ulaşma hedefimiz kapsamında farklılığımızı gösterecek şekilde yeni stratejiler geliştirmekteyiz.  Tüm işletme ve üretim proseslerinde, dünya ile tam entegrasyonu sağlayacak şekilde uluslararası uyum kriterlerine uygun hizmet vererek verimliliği artırmaktayız. Böylece ülkemizdeki kıymetli maden pazarının kalitesini ve büyüme oranını yukarı çekebileceğiz.

Tüm dünyada yaşanan salgın her alanda olumsuz sonuçlar yaratmış olsa da, güçlü refleks kararlar sıkıntıları en az seviyede tutmamıza yardımcı olmuştur. Orta ve uzun vadeli planlarımız ve paydaşlarımız ile birlikte olası değişimlere en kısa zamanda uyum sağlamayı hedeflemekteyiz.

Siz değerli İş Ortaklarımız ile büyük hedeflere sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Sürekli gelişen dünya pazarında küresel bir oyuncu olarak çevresel, insani ve toplumsal değerleri koruyarak katma değerli üretim ve her zaman en iyi hizmetin sürdürülebilirliğini sağlamak için tüm gayretimizle çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Erdem Üstündağ