İştiraklerimiz

2019 yılında faaliyete başlayan NMGlobal Kıymetli Madenler, güven ve kalite odaklı kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet vermektedir. Borsa İstanbul üyesi olan NMGlobal Kıymetli Madenler, Kıymetli Madenler Piyasasında borsa aracı kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

ngi

Nadir Metal Rafineri’nin 2011 yılında altın, 2012 yılında gümüş LBMA – Londra Külçe Piyasası Birliği’ne akredite olmasıyla birlikte Avrupa bölgesindeki çalışmalar hız kazanmış, aynı yılın sonunda da Nadir Gold Italy faaliyete başlamıştır.

Nadir Metal Rafineri’nin tüm hizmet ve ürünlerini, özellikle “Nadir” markalı gramlık ürünlerin, satış ve satış sonrası hizmetini yürütmektedir.

Grup Şirketlerimiz

2015 yılında, bütünleşik atık yönetimi adına hizmet sunmak üzere kurulan 4R Çevre ve Enerji San. ve Tic. A.Ş., Tekirdağ, Kapaklı ilçesinde faaliyetini sürdürmekte; Atıktan Türetilmiş Yakıt Hazırlama, Ara Depolama, Ambalaj Atığı ve Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Tesisleri ile hizmet vermektedir.

4r.com.tr

       

Nadirgold.com online satış sitesi ile “Nadir” markalı gram altın ve gümüş ürünleri satışını yapan NMR Hediyelik Eşya Tic. ve San. Ltd. Şti. 2013 yılında faaliyete başlamış, 2022 yılında NMR Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. A.Ş. adıyla unvan değişikliğine giderek internet üzerinden gram altın alımı yapan internet kullanıcıları için güvenilir bir kaynak olarak ticari hayatına devam etmektedir.

nd

1997 yılında faaliyete başlayan, İstanbul Altın Borsası’nın 076 nolu üyesi ve ISO 9001 belgeli Türkiye ‘deki ilk döviz bürosudur. Borsa İstanbul’daki işlem hacmini sürekli arttıran Nadir Döviz, son beş yıl göz önüne alındığında altın ve gümüşte ilk beş arasında yer almıştır. Nadir Metal tarafından üretilen ürünlerin Türkiye geneline satışını ve dağıtımını yapmaktadır.

Hizmetleri;

  • Her türlü döviz alım-satımı
  • Külçe ve gramlık altın alım-satımı
  • TC Darphane baskılı Ziynet ürünlerin alım-satımı
  • Külçe ve saçma gümüş alım-satımı
  • Platin, paladyum ve rodyum alım-satımı yapmaktadır.