Bağlı Şirketler

1997 yılında faaliyete başlayan, İstanbul Altın Borsası’nın 076 nolu üyesidir ve ISO 9001 belgeli Türkiye ‘deki ilk döviz bürosudur. 2013 yılında firmanın cirosu, altında 3,8 milyar USD, gümüşte 152,5 milyon USD olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Altın Borsası’ndaki işlem hacmini sürekli arttıran Nadir Döviz, 2014 yılında altında 3’üncü, gümüşte 2’nci sırada yer almıştır. Nadir Metal tarafından üretilen ürünlerin Türkiye geneline satışını ve dağıtımını yapmaktadır.

Hizmetleri;

  • Her türlü döviz alım-satımı
  • Külçe ve gramlık altın alım-satımı
  • TC Darphane baskılı Ziynet ürünlerin alım-satımı
  • Külçe ve saçma gümüş alım-satımı
  • Platin, paladyum ve rodyum alım-satımı yapmaktadır.

nd

Nadir Gold ITALY

Nadir Metal Rafineri’nin 2011 yılında altın, 2012 yılında gümüş LBMA – Londra Külçe Piyasası Birliği’ne akredite olmasıyla birlikte Avrupa bölgesindeki çalışmalar hız kazanmış, aynı yılın sonunda da Nadir Gold Italy faaliyete başlamıştır.

Nadir Metal Rafineri’nin tüm hizmet ve ürünlerini, özellikle “Nadir” markalı gramlık ürünlerin, satış ve satış sonrası hizmetini yürütmektedir.

ngi

NMR Hediyelik Eşya

nadirgold.com online satış sitesi ile “Nadir” markalı gram altın ve gümüş ürünlerin satışını yapan NMR Hediyelik Eşya Tic. ve San. Ltd. Şti. 2013 yılında faaliyete başlamış, bugün internet üzerinden gram altın alımı yapan internet kullanıcıları için güvenilir bir kaynak konumuna gelmiştir.

NMR Gayrimenkul

2013 yılında gayrimenkul yatırımları için Abdullah Tütüncü ve Burak Yakın tarafından ortaklaşa kurulan NMR Gayrimenkul, özellikle Şişli bölgesinde pek çok projenin altına başarıyla imzasını atmıştır. Bugüne NMR Gayrimenkul Yatırım İnşaat San. ve Tic. A.Ş. adıyla Nadir Metal Rafineri’nin bir iştiraki olarak faaliyetini sürdürmektedir.